top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverClaire Curera

Opvang van vluchtelingen in Shean

Hallo vrienden, wat nieuws van onze vereniging:


In juni mochten we mevrouw Nasteho en haar baby, Somalische vluchtelingen, verwelkomen. We zijn zo dankbaar dat ze een integratie-inkomen konden ontvangen van het OCMW. Mevrouw Nasteho heeft voor haar zoon een plaats in een crèche gekregen en is ingeschreven bij een talenschool om Frans te leren. We hebben voor hem een ​​langdurig onderkomen kunnen vinden, dicht bij onze vereniging.

Dan een nieuwe kans: meneer John en zijn gezin zijn sinds oktober in ons appartement aangekomen. Het zijn vluchtelingen uit Congo. De stappen bij het OCMW om een ​​integratie-inkomen te bekomen zijn gestart.

Hartelijk dank voor uw steun en dank aan de Heer voor dit goede werk dat hij door ons allemaal doet.


13 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page